Система управління чергою як можливість забезпечити високий сервіс обслуговування клієнтів

Діяльність багатьох організацій пов'язана з великим потоком відвідувачів. Безумовно, величезна кількість клієнтів говорить про успішність фірми. Але також з'являються проблеми, пов'язані з живими чергами. Навряд чи хтось бажає вистоювати годинами в натовпі, чекаючи своєї черги. Яким би гарним не був офіс, якими б привітними не були співробітники - натовпи людей, які чекають, коли їх обслужать, завжди будуть своєрідною "ложкою дьогтю".

Тому власникам банків, фінансових та інших установ варто подбати не тільки про якість своїх послуг, але і про створення грамотної обстановки в приміщенні. Зокрема, впоратися з проблемою великих черг допоможе система управління чергою. Це корисне обладнання буде сприяти тому, що у клієнтів складеться найкраще думку про вашу компанію.

Що являє собою система управління чергою?

Електронні системи управління чергами забезпечують моніторинг і управління потоками клієнтів. Клієнт при цьому не позбавляється від очікування, але його проведення часу в офісі стає набагато більш комфортним. Використовуючи таку систему, ви зможете з легкістю регулювати черговість обслуговування клієнтів. При цьому будь-які конфлікти між ними будуть виключені.

Що дає система управління чергами керівництву:

✔ ви будете знати кількість клієнтів, які користуються послугами компанії у будь-який проміжок часу (годину, тиждень, місяць, рік);

✔ ви отримаєте інформацію про те, які послуги користуються найбільшим попитом;

✔ знання того, скільки клієнтів чекають надання послуги і скільки клієнтів відмовилося від послуг;

✔ вам буде доступна інформація про те, скільки часу потрібно для надання послуг і які з них потребують більшого/меншого часу;

✔ ви будете знати, хто з операторів забезпечує кращу якість і швидкість обслуговування.

Система управління чергою в наш час впроваджується в багатьох банківських, фінансових, адміністративних та інших установах. Це інноваційне обладнання дозволяє оптимізувати процес обслуговування клієнтів, зробивши його більш зручним як для клієнтів, так і для керівництва.

Типи систем элетронного управління чергами:

Система "Q-NET BASIC"

Це найпростіша система, яка здатна забезпечити управління потоками клієнтів в сервісних компаніях, які надають однотипну послугу на кожному з робочих місць. Цей варіант відмінно підійде для забезпечення надання однієї послуги. Безумовно, ціна на дану систему - найнижча.

Система "Q-NET BASIC PLUS"

Більш вдосконалена версія попереднього варіанту. Система справляється з управлінням потоками клієнтів в сервісних компаніях, які надають не більше трьох різнотипних послуг на кожному з робочих місць. Таке обладнання доступний в різних варіантах дизайну (Glassic і Classic).

Система "Q-NET STANDARD"

Найбільш оптимальне відношення ціни та якості. Якщо ви обмежені в ціні, але хочете, щоб впровадження системи управління чергами у вашому закладі було ефективним, радимо звернути увагу на цей варіант. Обладнання забезпечує управління потоками клієнтів в сервісних компаніях, що надають до 30 або 36 послуг на кожному з робочих місць.

Системи "Q-NET PRO" І "QCONTROL PALEO"

Використання цих систем забезпечує необмежену кількість підтримуваних послуг. Це гнучкі і функціональні системи, які повністю використовують можливості обладнання і спеціалізованого програмного забезпечення. Безумовно, ціна їх вища, ніж у попередніх моделей.

Серед інших систем - "QControl Neo", "QControl Mino". Дізнатися детальніше про всі варіанти електронних систем управління і купити будь-яку з них ви можете, звернувшись в компанію "Київ-PTS-Центр". Ми забезпечуємо проектування, постачання, інсталяцію, пусконалагоджувальні випробування, гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання.