У світі інновацій. Чому пневмопошти збільшують продуктивність праці

Збільшення продуктивності праці, поліпшення ефективності управління потоками документів - ці цілі ставить перед собою будь-яке підприємство. Для виконання даних завдань у хід йдуть різні методи. Зокрема, вирішити проблему з швидкою передачею вантажів з однієї точки в іншу допомагає система пневмопошти.

Вона покликана забезпечити швидкий і надійний зв'язок в установах, підрозділи яких розміщені на різних поверхах або в сусідніх будівлях. Таке обладнання сприяє безпечному транспортуванню цінних документів, паперів, грошей вагою до 1 кг як всередині будівель, так і між ними. Швидкість переміщення становить до 8 м/с і на відстань близько 600 м.

Надійний зв'язок, економічність, комфорт - все це забезпечує пневмопошта. Будь-яка точка установи або організації буде доступна завдяки мережі магістральних труб, які можуть бути розміщені між будинками як по повітрю, так і під землею. Особливо корисне впровадження такої системи в організаціях з великим потоком оригінальних документів.

Системи пневматичної пошти забезпечують оперативну передачу грошей, документів, аналізів. Це сприяє більш ефективному використанню часу співробітників компанії.

Як працює система пневмопошти?

Станції прийому-передачі документів розміщуються в головних точках будівель або на конкретних робочих місцях. Переміщення між передавальною і приймальною станціями здійснюється з ПВХ трубопроводу в спеціальних капсулах зі швидкістю від 5 до 8 м/сек. Воно практично безшумне. З допомогою потоку повітря капсули переміщуються по трубах із застосуванням компресора, який управляється центральним контролером системи. Продумана конструкція дозволяє без проблем здійснювати відправку і одержання капсул зверху і знизу. Спеціальні маршрутизатори забезпечують об'єднання магістральних труб в одну систему.

Що стосується монтажу, він може бути навісним, настільним, станції можуть монтуватися втури шаф і стін. Якщо мова йде про передачу документів між кількома будинками, труби прокладаються повітрям або під землею.

Системи пневмопошти "Sumetzberger" - австрійська якість і надійність

Наше підприємство пропонує своїм клієнтам системи пневмопошти виробництва компанії "Sumetzberger". Це обладнання австрійської якості, перевірене користувачами і що отримало безліч позитивних відгуків. Проектування, монтаж та технічну підтримку здійснюють фахівці нашої компанії, які пройшли навчання безпосередньо в компанії "Sumetzberger".


Щоб замовити ці системи, достатньо зв'язатися з нами за контактними телефонами.