Пневмопошти ДЛЯ лікарень та інших медустанов

  Сектор охорони здоров'я є не тільки частиною економіки, а й важливою складовою її стабільності. Як і на будь-якому виробництві, в охороні здоров'я необхідна оптимізація використання часу персоналу та фондів.
Постачання матеріалами лікарняних служб і доставка аналізів в лабораторії відбирають у персоналу багато кваліфікованого часу. Що, зрештою, впливає на якість обслуговування пацієнтів. Пневмопошта, як засіб внутрішньої доставки невеликих вантажів, стала застосовуватися в лікарнях і медустановах, вже починаючи з 60 років.
  Сучасна охорона здоров'я є користувачем систем пневмопошти, яка стала одним з інструментів у вирішенні декількох завдань одночасно:

- Економія часу персоналу,
- Зниження завантаженості ліфтів,
- Підняття рівня обслуговування пацієнтів,
- Швидка доставка аналізів в лабораторію,
- Швидка доставка медикаментів,
- Швидка доставка необхідних матеріалів в операційні,
- Зменшення ризику перенесення респіраторних захворювань між відділеннями,
- Мінімізація контакту персоналу з інструментом і медикаментами.

  Конфігурація систем пневмопошти для лікарень залежить від декількох факторів. Вихідними пунктами є вимоги до продуктивності системи, кількість необхідних пунктів прийому / відправки і бюджет. Як і все інше обладнання, пневмопочта для лікарень потребує сервісу. Тому важливо обговорити ці витрати при проектуванні первісної системи.
  Визначитися з розміром пневмопошти для конкретної взятої лікарні чи іншого медустанови на ініціальному етапі непросто. Хорошим початком може бути невелика система з 2-4 станцій, з подальшим її розширенням. Для великих лікарень необхідний детальний підхід і розрахунки.

  Пневмопочта для лікарень, насамперед, спрощує переміщення аналізів з пунктів їх прийому в лабораторії. Перед відправкою аналізи необхідно упакувати по кілька штук в спеціальну упаковку, помістити в контейнер і зафіксувати. Якщо пневмопочта для лікарні не передбачається обладнаними  роботизованими рішеннями для відкриття-закриття капсул, потрібно спочатку звернути увагу на систему діаметром 110мм, яка набагато дешевша і простіша, в тому числі і при її інсталяції. Капсули для 110мм мають невелику вагу і дуже ергономічні в обігу, що важливо для персоналу, який обробляє по кілька сотень капсул в день. Ненавантажена капсула 160мм важить 1,1-1,3 кг і в кілька разів більша капсули 110мм. Вага і розмір капсули 160мм роблять обробку потоку капсул вручну трудомісткою - це необхідно врахувати. Якщо ж кількість відправлень при використанні 110мм свідомо не відповідає вимогам по продуктивності, тоді потрібно розглядати систему 160мм як потенційне рішення.

Пневмопочта для лікарень використовується так само для переміщення мішечків з плазмою крові ось банку крові в операційні. Для вибору розміру пневмопошти необхідно встановити розмір мішечків і визначитися з їх кількістю в одному відправленні. Для забезпечення максимальної безпеки доставки плазми, особливо при поганій якості еклектичного харчування, не можна забувати про варіант установки повністю автономної системи пневмопошти між сховищем та операційними, з більш великим діаметром 160мм.

Шукаєте, де купити систему пневомпошти в Україні? Компанія "Київ-PTS-Центр" рада вам допомогти. Ми пропонуємо системи пневмопошти відомого австрійського виробника "Sumetzberger". З цим обладнанням ви зможете забезпечити швидке і надійне транспортування документів, грошей, цінних паперів всередині будівель і між ними.