Система
пневмопошти – зручність та надійність

Система пневмопошти забезпечує оперативний та надійний зв’язок, економічність та зручність. Вона є практично незамінною у висотних будівлях, зокрема, це стосується банківських установ, великих супермаркетів або гіпермаркетів, де відділи знаходяться на різних поверхах, а можливо, і в суміжних будівлях. За допомогою потоку направленого повітря з використанням спеціальних капсул здійснюється переміщення різних предметів.

Сама система складається з великої кількості труб, які забезпечують зв’язок між різними підрозділами установи. Вони можуть бути прокладені як у повітрі, так і під землею. З використанням пневматичної пошти можна значно удосконалити організацію праці, а також підвищити її продуктивність. Особливо вона є актуальною для установ, в яких великий оборот готівкових коштів або ж документів.

Основними складовими пневмопошти є центральний контролер, компресор, трубопровід, блок керування компресором, робочі станції та пульти керування.

Перевагами використання сучасних систем пневматичної пошти є швидка та оперативна передача готівкових коштів, невеликих предметів вагою до 1 кг або різних документів; при використанні нестандартних систем вага може бути збільшена до 3-х кг; обладнання має сучасний вигляд та може бути легко розміщене у необхідному приміщенні; надвисока надійність установленого обладнання та можливість налаштувати персональне пересилання даних; ви можете здійснювати управління віддалено з використанням Internet та телефонних ліній.

У нас ви зможете придбати пневматичні пошти від австрійської компанії «Sumetzberger», яка за час своєї діяльності отримала безліч схвальних відгуків від клієнтів.

Наша компанія «Київ-PTS-Центр» пропонує придбати різноманітне сучасне обладнання спеціально для вашої організації. Також у нас ви маєте можливість придбати системи для управління чергою, що значно прискорить час обслуговування клієнтів та відвідувачів, приблизно на 30 %. У вас з’явиться можливість побачити аналітику історії обслуговування, яку згодом можна використати для підвищення ефективності.

Ми працюємо вже більше 10 років, тому гарантуємо, що ви отримаєте тільки якісне обладнання за доступною ціною відповідно до ваших потреб. Оплата та доставка обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. У нас ви знайдете тільки високоякісне обладнання, яке виготовлено відповідно до міжнародних стандартів. Оформити замовлення ви зможете безпосередньо на нашому сайті за допомогою форми зворотного зв’язку або зателефонувавши за вказаним номером.