Електронна система управління чергою: основні переваги

Електронна система управління чергою призначена вирішувати завдання розподілу клієнтів, створюючи при цьому комфортні умови очікування та праці для відвідувачів і працівників. Основна мета такої системи полягає у тому, щоб інформувати клієнтів про місце у черзі та час очікування. Її завдання – це створення максимальної зручності для відвідувачів та обслуги.

Перед організаціями, які здійснюють обслуговування великої кількості людей, постають такі невирішені завдання:

— як надати якісні та швидкі послуги кільком клієнтам одночасно;
— як пришвидшити процес обслуговування відвідувачів та зменшити час очікування;
— як покращити умови праці персоналу;
— як визначити найбільш затребувані послуги.

Таке обладнання найчастіше замовляють банківські установи, провайдери, туристичні фірми, центри обслуговування державних установ по роботі із населенням та інші. Саме завдяки цим системам ви можете записатися через інтернет, є можливість слідкувати за динамікою звернень за періодами, можна побачити, наскільки в конкретний момент є завантаженим персонал та як швидко надаються ті чи інші послуги. Такі системи складаються із програмного забезпечення, терміналу із принтером чеків, де ви можете обрати необхідну послугу, основного табло, на якому зазначені номер вікна та номер черги.

Основні переваги застосування систем управління чергою:

— гарантоване швидше обслуговування громадян приблизно на 30 %;
— можливість зафіксувати історію обслуговування, а надалі використати її для аналізу та збільшення ефективності діяльності установи;
— зменшення виникнення конфліктних ситуацій у черзі, у такий спосіб покращується мікроклімат всередині установи, що дозволяє якнайкраще обслуговувати клієнтів. Також підвищується рейтинг організації;
— виникає прозоре обслуговування клієнтів, де виключені будь-які корупційні схеми під час одержання різних документів, довідок та іншого.

Зробити замовлення ви маєте можливість у нашій компанії «Київ-ПІТІЕС-Центр». Ми пропонуємо тільки найкраще обладнання. Наша компанія працює на ринку вже понад 10 років та встигла за цей час реалізувати близько 40 проектів у різних містах України. Здійснюємо підтримку пневмопошти у торгових центрах «Метро Кеш енд Кері Україна». Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. У разі необхідності наші фахівці проконсультують вас та допоможуть обрати тільки найякісніше устаткування, оскільки вони пройшли навчання у компаніях-виробниках та мають відповідні сертифікати. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.