Система пневмопошти: призначення й переваги

Пневмопошта дозволяє забезпечити переміщення різних предметів завдяки стисненому або розрідженому повітрю. Необхідний предмет поміщають до спеціальної капсули та відправляють по відповідній системі трубопроводів. Найбільш доцільно використовувати її для невеликих предметів та документів.

Найчастіше таку систему можна побачити у великих супермаркетах, банківських установах, лікувальних закладах та ін. Надзвичайно важливими такі системи є для переважної більшості організацій, які мають справу із великим оборотом готівки та документації. У такий спосіб можна значно поліпшити процес організації праці, підвищити продуктивність. Транспортування можна організувати як всередині приміщення, так і між будівлями. Можливе використання більш простих систем пневмопошти та розгалужених, які мають декілька станцій.

Порівняно з іншими системами транспортування, пневмопошта має ряд переваг, зокрема:

• надзвичайно високі показники надійності та безпеки;
• пропускна здатність на високому рівні;
• покращення умов роботи;
• можливість контролювати весь процес пересилання;
• можна забезпечити мінімальне втручання людей у роботу системи.

Основними елементами пневмопошти є пульт управління, робоча станція, компресор та контролер. Вага переміщуваних предметів не має перевищувати 1 кг, у нестандартних системах може становити до 3 кг. Швидкість переміщення становить близько 8 м/с. Система є надзвичайно надійною та зручною, оскільки забезпечує найбільш швидке переміщення різних предметів. Робота системи є практично безшумною, завдяки конструктивним особливостям можна здійснювати відправку капсул знизу та зверху.

Кожна організація бажає підвищити ефективність роботи, при цьому не збільшуючи рівень витрат. Пневмопошта стане відмінним помічником у вирішенні цього завдання. Навіть промислові компанії доволі часто встановлюють таку систему, оскільки у капсулах можна розмістити різні інструменти та деталі.

Система пневмопошти представлена в каталозі компанії «Київ-ПІТІЕС-Центр». Оплата та доставка обговорюється індивідуально із кожним клієнтом. Працюємо по всій території України. Дізнатися додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів, неодмінно надамо вичерпну консультацію. Також надаємо гарантійне обслуговування та приємні знижки. Чекаємо на Ваші замовлення!