Чим більш успішно працює компанія, тим більший потік клієнтів, адже так? З однієї сторони це є великим "плюсом", а з іншої сторони це означає, що власникам підприємства слід задуматись над тим, як ефективно контролювати великий потік клієнтів. Саме для цієї задачі була створена система управління чергою, що на сьогоднішній день широко використовується на теренах України. Ця система призначена для створення максимальної зручності, як для клієнта, так і для персоналу, який обслуговує відвідувачів.

Де купити систему управління чергою? Компанія "Київ-PTS-Центр" представляє на ринок України електронні системи управління чергами. Основна відмінність цієї системи полягає в тому, що вона розроблена висококваліфікованими інженерами з великим досвідом роботи в галузі радіоелектроніки

Що ж являє собою система управління чергою? Які особливості її дії? На ці питання готова Вам відповісти компанія Київ-PST-Центр.

Все, що потрібно знати про систему управління чергою

Система управління чергою - це просте рішення складних задач оптимізації обслуговування клієнтів в різних типах організацій. Подібні комплекси стають все більш популярними в сучасному вимогливому світі.

Цілий ряд адміністративних, фінансових, медичних установ і великих торгових мереж оснащують свої офіси даними системами, які дозволяють не тільки поліпшити якість обслуговування, а більшою мірою грають роль потужного інструмента ефективного управління бізнесом.

Система управління чергою дозволяє зробити очікування в черзі максимально комфортним для клієнта, і отже дозволить підприємству його зберегти.

Як працює система управління чергою?

Все дуже просто та зрозуміло у принципі роботи цієї системи. При вході в операційний зал клієнт самостійно або за допомогою консультанта вибирає на номерковому апараті потрібну йому послугу зі списку, натиснувши відповідну кнопку, отримує талон зі своїм порядковим номером. Далі можна спокійно чекати своєї черги та не стежити, що хтось відійшов, передумав чи став в іншу чергу, та й самої черги клієнт не бачить. Через деякий час прозвучить приємний звуковий сигнал і на центральному табло висвітиться номер клієнта та номер операціоніста, до якого потрібно звернутися.

Як показує практика, швидкість обробки інформації від клієнтів, завдяки системі управління чергами, збільшується більш ніж на 60%, а також зменшує навантаження на операторів і клієнтів більш ніж в два рази. А головне, завдяки даній системі знижується кількість негативних відгуків про сервіс компанії.

Збільшуйте кількість клієнтів та покращуйте рівень сервісу з допомогою сучасної системи управління чергою від компанії "Київ-PTS-Центр". Підприємство готове надати повну інформацію, що буде вас цікавити про встановлення та принцип дії даної системи. Чекаємо вашим дзвінків!